مقاله تکنولوژی نوسان ملکولی و کاربرد آن در کنترل و جلوگیری از تشکیل رسوب و خوردگی در تجهیزات صنایع در word

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

 مقاله تکنولوژی نوسان ملکولی و کاربرد آن در کنترل و جلوگیری از تشکیل رسوب و خوردگی در تجهیزات صنایع در word دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله تکنولوژی نوسان ملکولی و کاربرد آن در کنترل و جلوگیری از تشکیل رسوب و خوردگی در تجهیزات صنایع در word  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله تکنولوژی نوسان ملکولی و کاربرد آن در کنترل و جلوگیری از تشکیل رسوب و خوردگی در تجهیزات صنایع در word،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله تکنولوژی نوسان ملکولی و کاربرد آن در کنترل و جلوگیری از تشکیل رسوب و خوردگی در تجهیزات صنایع در word :

سال انتشار: 1388

محل انتشار: یازدهمین کنگره ملی خوردگی ایران

تعداد صفحات: 12

نویسنده(ها):

علی اصغر شیخ بهایی – عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد
حسین بیاتی عبدی – مدیرعامل شرکت مهندسی مروس ایران
Roland Dworschak – مدیرعامل شرکت مروس آلمان

چکیده:

هر جسم، هر مولکول، نمونه طبیعی نوسان مولکولی مخصوص به خود را دارد. این نوسان طبیعی منحصر به فرد بوده و از این نظر به خوبی با اثر انگشتان دست قابل مقایسه است لازم به ذکر است که این نوسانات را می توان تجزیه، ثبت و ذخیره نمود. براساس این نوسانات می توان نوسانات فعال جدیدی ایجاد کرد و برروی نوساناتاصلی به گونه ای تاثیر گذاشت تا سرانجام خواص فیزیکی ماده یا مولکول در آب تغییر پیدا کند. نتیجه آن که مولکولهای زنگار به شکل ناپایداری تجزیه و در نهای شسته می شوند. آهن دیگر مانند Fe2O3 رفتار نمی کند، بلکه به Fe3O4 که بیشتر به عنوان فیلم محافظ است تبدیل خواهد شد. رسوبات آهکی به صورت محلول در آب باقی می مانند و به اندازه های بسیار کوچک متبلور می شوند.

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید