جستار فیزیکی در مفهوم سرمایه اجتماعی در word

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

 جستار فیزیکی در مفهوم سرمایه اجتماعی در word دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد جستار فیزیکی در مفهوم سرمایه اجتماعی در word  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي جستار فیزیکی در مفهوم سرمایه اجتماعی در word،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن جستار فیزیکی در مفهوم سرمایه اجتماعی در word :

سال انتشار : 1392

نام کنفرانس یا همایش : اولين کنفرانس بين المللي حماسه سياسي (با رويکردي بر تحولات خاورميانه) و حماسه اقتصادي (با رويکردي بر مديريت و حسابداري)

تعداد صفحات : 6

چکیده مقاله:

امروزه سرمایه اجتماعی به عنوان یکی از سرمایه های مهم در کنار سایر اشکال سرمایه سطوح خرد و کلان شناخته شده است و به عنوان یک منبع از دارایی های نامشهود از آن یاد می شود. این سرمایه همانند سایر اشکال آن ، باید مدیریت ود تا ما را به بهره وری مطلوب برساند. از آنجایی که شرایط محیطی در هر کشور درخور باورها ، هنجارها ، ارزش ها و متفاوت است ؛ مؤلفه ها و روش اندازه گیری سرمایه اجتماعی از محیطی به محیط دیگر متفاوت است. پس به منظور استفاده از آن باید مؤلفه و روش اندازه گیری آن را با توجه به محیط اصلاح کرد تا به سطح بهره وری مطلوب دست یافت.

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید